יום הולדת בראשון לציון באווירה כייפית של בריכה

חגיגות יום הולדת היו ויישארו הדבר המרגש והמדהים ביותר שמסמן כי יש למה לצפות וכך בכל שנה ושנה הקדמה מביאה אין ספור רעיונות וכן שדרוגים לחגיגת יום הולדת מושלמת, הפעם מחוץ לכותלי הבית, ללא לכלוך מיותר וללא התעסקות בדבר.

מתכנים אירוע יום הולדת מושלם ורוצים לקבל הפקה כיד המלך? חגיגות יום ההולדת בכפר הקסום יוכיחו לכם שאפשר גם אחרת, כאן ועכשיו הגיע תורכם להשיג את האנשים הנכונים שיהיו ממונים על ההפקה המושלמת- אתם כבר תתעסקו בהנאה ובדובדבן שבקפצת, השתכשכות במימי הבריכה שהיא חלק בלתי נפרד מרמת האירוח והאטרקציות שלנו.

פינוק מתוק

חוגגים יום הולדת? קפיצה לבריכת האפשרויות שלנו ואתם מסודרים

הכפר הקוסם, המקום המדהים ביותר שיכול לסייע לכם לחגוג את יום ההולדת שלכם ברמה שתשאיר זיכרון וטעם של עוד. אז מה כל כך מיוחד במקום? לצד הבריכה, המדשאות המטופחות והצמדות לכל דרישות התקן והבטיחות, תוכלו גם אתם ליהנות ממסיבה מושלמת והכי חשוב להשאיר את הרושם הטוב ביותר אצל המקורבים שמגיעים להשתתף עם ציפיות ליום של כיף והפתעות.

במתחם שלנו השוכן בלב ליבה של ראשון לציון תוכלו ליהנות מפינות מדהימות למרגוע, נגישות לכל מצב וכן לכל דבר וכמובן, שפע של חנייה כך שכל מה שיידרש מהאורחים שלכם זה פשוט להגיע למקום ולהתחיל ליהנות.

עדיין מתלבטים ומחפשים מקום להפקת יום הולדת מהסרטים? ברוכים הבאים לבית שיספק לכם את מגוון האפשרויות החל בתפאורה מדהימה ועד אוכל מדהים ואטרקציות שקשה יהיה לשכוח בהמשך.

איך בוחרים מקום לקיים ימי הולדת? הכול מתחיל ונגמר בילדים

אם פעם נהוג היה לחגוג יום הולדת בצמצום, שהרי היום את החצר והעוגה תפס המתחם הנהדר שלנו שמזמן רבים וטובים לשמח את ילדיהם ולחגוג עבורכם מסיבה עם הפקה מושקת ואטרקציות שלא ישאירו אף ילד אדיש.

בכפר הקסום פתוחים לכל רצון ובקשה שלכם ומשתדלים להשיג לכם את כל מה שנדרש כדי לקיים הפקת יום הולדת, הפעם ברמה אחת גבוהה יותר מכל השאר. בואו להכיר את מגוון האטרקציות המושלמות, את המוזיקה המדהימה ואת ההזדמנות לקפוץ בין לבין למימי הבריכה ולהפוך את המסיבה לסופר מגניבה.

הכפר הקסום – אם אין לכם עדיין מקום לחגוג את יום ההולדת עבור הילדים, קחו אותו וקפצו לביקור שבו נוכל להמחיש לכם איך המסיבה יכולה להתחיל וכיצד היא יכולה להסתיים!

גלריית אירועים בכפר הקסום

השאירו פרטים ונחזור אליכם