מתחם ברית בראשון לציון עם בריכה וגן אירועים

מחפשים מתחם מדהים לאירוע הברית? אם לאחרונה הצטרף למשפחה תינוק חדש, זה הזמן והרגע להפיק את האירוע בצורה בלתי נשכחת וכאן, המקצוענים של הכפר הקסום נכנסים לתמונה ומאפשרים גם לכם להעצים את הרגע ולהפוך כל אירוע ברית שגרתי לחוויה שאסור לשכוח.

הכפר הקסום, המקום המדהים שנמצא בלב ליבו של ראשון לציון מאפשר מגוון אפשרויות ומתחם שאסור לכם לפספס, מתחם פסטורלי עם בריכה, עובדים מדהימים ומסורים והכי חשוב, חגיגת ברית מרגשת שתענה לכם על כל הציפיות ולשביעות רצון הכלל.

אז מאיפה מתחילים ולמה דווקא הכפר הקסום?

אירועי בריכה בכפר הקסום

אם פעם אירועי ברית היו שגרתיים וכללו כניסה, קבלת פנים ואוכל טוב, שהרי היום אפשר לקנח את האירוע ולהפוך אותו מושלם ביותר בזכות אטרקציה אחת שווה- הפעם כולם נכנסים לבריכה ללא הבדל! הכפר הקסום מספק לכם מדשאות מדהימות וירוקות, ניקיון, אסתטיקה, צמחייה מרהיבה, אוכל מושלם ובריכת שחייה שגם אם תבחרו שלא להשתמש בה מוסיפה לא מעט לעיצוב ונראות האירוע שלכם.

אירועי ברית בגן – אפשר גם מחוץ לאולם

רוצים לקיים אירוע ברית מחוץ לכותלי האולם? גם על כך חשבו נבחרת המפיקים של הכפר הקסום וכאן בזכות אוהל אירועים מדהים הממוקד לצידה של הבריכה יאפשרו לכם לקיים אירוע שונה, אחר וברוח הזמן והעונה.

לצד מערכות הגברה משובחת, תאורה מדהימה, הקרנה וכל הביטוחים והתנהלות על פי החוק, תוכלו גם אתם להפיק אירועי בריכה מדהימים במסגרת חגיגת הברית והילוד שהצטרף זה עתה למשפחה המורחבת. הכפר הקסום, חוויה של אירועים מדהימים מאורגנים ומופקים על ידי טובי נותני השירות, אתם מגיעים עם תוכנית ודרישה ואנחנו עושים את כל השאר.

מרגע שאתם מקבלים את ההחלטה, אנחנו מתאימים את סוגי המטעמים לפי סוג האירוע שלכם והאופי שלו ומגלים לכם דרך חדשה- אירועי ברית שונים ולא שגרתיים שיעצימו את המעמד וייגרמו לכל האורחים שלכם לומר "שאין ויכוח, אירועי ברית עושים אך ורק בכפר הקסום".

איך מפיקים אירוע ברית בכפר הקסום?

כמו כל האירועים, אירועים בהם תביאו את ילדיכם על פי מנהג אבותינו יחלו בקבלת פנים מרהיבה ומיד לאחר מכן יחל הליך הברית המרגש עם הכיסא המדהים, המיקום המושלם ומה שיהפוך את המעמד לסופר מרגש – בהבטחה!

אוכל טוב, מערכות מוסיקה מתקדמות ועוד, כל זה מחכה לכם באתר הקסום שלנו- הכפר הקסום לאירועים של פעם אחת בחיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם